O nas

PROGRES Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka i Rodziny jest placówką działającą od 2013 r. Oferujemy wachlarz usług diagnostyczno-terapeutycznych w zakresie logopedii, surdologopedii, psychologii, fizjoterapii, terapii integracji sensorycznej (SI), pedagogiki, zajęć grupowych typu TUS.

Prowadzimy zajęcia z niemowlętami, dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi a także z młodzieżą. Proponujemy zajęcia indywidualne i grupowe. Współpracujemy z przedszkolami, szkołami i innymi instytucjami związanymi z obszarem naszej pracy, tak by maksymalnie pomóc naszym pacjentom. Prowadzimy szkolenia specjalistyczne w naszym ośrodku oraz ośrodkach zewnętrznych.

Misją Progresu jest kompleksowa pomoc naszym pacjentom, tak by w atmosferze bezpieczeństwa i komfortu pokonywali swoje trudności i rozwijali się wspólnie z nami. Jesteśmy ośrodkiem, który wspiera zarówno pacjenta jak i jego rodzinę.

Posiadamy dwie filie – starsza z nich znajduje się na Ochocie, w sąsiedztwie malowniczego Parku Szczęśliwieckiego. W budynku pod adresem Pandy 8 działa zespół specjalistów: pedagogów, logopedów i surdologopedów, psychologów, pedagogów, terapeutów SI i fizjoterapeutów. Nowoczesny i dobrze wyposażony ośrodek zapewnia diagnozę i terapię dzieci i młodzieży dotkniętych rożnymi zaburzeniami i problemami rozwojowymi.

Progres dynamicznie się rozwija, więc wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych podopiecznych i ich rodziców, niedawno, w 2018 r., otworzyliśmy nową filie naszej placówki – na warszawskim Bródnie. W budynku na ul. Łąkocińskiej 9a znajduje się przyjazne dla dzieci miejsce, w którym zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu diagnozy i terapii. Oprócz zajęć, które proponujemy także w filii na Ochocie, naszą bródnowską placówkę wyróżniają zajęcia umuzykalniające dla niemowląt typu gordonki. Prowadzimy także działalność szkoleniową z myślą o specjalistach i rodzicach.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00.

Nasz zespół (więcej…)

Nasze placówki i kontakt

Ochota

ul. Drawska 14
02-202 Warszawa

Tel. +48 798 623 695
Email: progrescentrumterapii@gmail.com

 

Bródno

ul. Łąkocińska 9a
03-320 Warszawa
Tel. +48 798 623 695
Email: progrescentrumterapii@gmail.com

Znajdź nas na mapie

Back to Top